Par CRC Sia

Firmas CRC pamatvirzieni

  • XEROX, LEXMARK, HEWLETT PACKARD, SAMSUNG drukas tehnikas: kopētaju, printeru un multifunkcionālo iekārtu, tirdzniecība un servisa nodrošināšana.
  • SAFEQ un PAPERCUT drukas vides monitoringa sistēmas tirdzniecība un nodrošināšana.
  • XEROX industriālās drukas iekārtas tirdzniecība un servisa nodrošināšana.
  • PLOCKMATIC pēcapstrādes iekārtas pārdošana.
Sadarbība
 
  • 1994.gadā - SIA CRC kļuva par CANON oficiālo pārstāvi Latvijā
  • 2005.gadā augustā SIA CRC noslēdza partnera līgumu ar XEROX, kura ir zināma visā pasaulē, un tagad ir tiesības un iespējas nodrošināt servisa pakalpojumus klientiem Latvijā, kuri iegādājušies XEROX aprīkojumu.CRC servisa centrā strādā speciālisti, kas pabeiguši pilnu apmācības kursu XEROX mācību centros gan par sākumu līmeņa tehniku, gan par lieljaudas XEROX korporācijas sarežģīto un ražīgu ciparu aprīkojumu. Sia CRC inženieri ir sertificēti, dodot tiesības apkalpot gandrīz jebkuru rūpniecības vai biroja XEROX drukas vai kopēšanas iekārtu, tai skaitā digitālās poligrāfijas jomā.
  • 2011.gadā Sia CRC noslēdza jaunu sadarbības līgumu un 2012.gadā - servisa partnera līgumu ar kompāniju SAMSUNG. Līgums paredz Sia CRC servisa partnera statusu Latvijas teritorijā (produkcija: drukas iekārtas un multifunkcionālās iekārtas B2B klastā). Saskaņā ar noslēgto līgumu Sia CRC ieguvuši pilntiesīga SAMSUNG gan servisa partnera gan dīlera statusu un nodarbosies ar drukas iekārtas (B2B klastā) SAMSUNG tirdzniecību un pēcpārdošanas apkalpošanu, t.sk. garantijas apkalpošanu.
  • 2013. gadā SIA CRC kļuva par vācijas kompānijas ROWE oficiālo tirdzniecības un servisa partneri Latvijā (produkcija: platformāta skeneri). SIA CRC ir oficiālais ROWE pārstāvis Latvijā, kas vienlaicīgi nodrošina gan tirdzniecību, gan pēcpārdošanas apkalpošanu (arī garantijas apkalpošanu). SIA CRC piedāvājumā ietilpst ROWE platformātu skeneru modeļu klāsts, to apkope, garantija un rezerves daļas, kā arī papildus aksesuāru piedāvājums.
  • 2015.gadā SIA CRC saņēma XEROX MPS (Managed Print Solutions) sertifikātu.
  • 2016. gadā SIA CRC kļuva par kompānijas LEXMARK oficiālo tirdzniecības un servisa partneri Latvijā.
CRC serviss
 
Liela uzmanība tiek pievērsta servisa kvalitātei, tehniskās apkalpošanas un atbalsta līmenim. Mūsdienu ofisa aprīkojums top uz jaunāko high-tech lēmumu bāzes, un tā apkalpošanai un remontam ir nepieciešams atbilstošs aprīkojums, sagatavoti speciālisti, tehniskā dokumentācija un krājumu daļa, operatīva noliktava. Viens no galvenajiem faktoriem, kas sekmē uzticību no klientiem - servisa speciālistu sagatavotības augsts profesionālais līmenis un servisa dienesta darba organizācija, kas ir atstrādāta gandrīz kā 23 (!) gadu ilgā periodā. Klienti, kas pērk SIA CRC firmā jebkuru aprīkojumu var būt pilnīgi mierīgi par viņa nepartrauktu funkcionēšanu. gandrīz kā 23 gados CRC servisa nodaļa nepartraukti tiek pilnveidota un modernizēta. Tā ir ne tikai telpu, transporta, remonta aprīkojuma, tehniskās dokumentācijas un programmatūras esamība, bet arī speciālistu kvalifikācijas pastāvīga paaugstināšana, apmācība, stažēšanās gan Latvijā, gan ārzemēs. Speciālisti, kas strādā firmā, regulāri paaugstina savu kvalifikāciju, mācībās un treniņos CANON, XEROX, YSOFT, SAMSUNG, ROWE, LEXMARK, HEWLETT PACKARD, kā arī piedalās tehniskajos semināros Rīgā.