Ieeja reģistrētiem lietotājiem
Vārds:
Parole:
     Paroles atgūšana
 
Ziņas
Lasīt šo jaunumu 03.Jūnijs 2016

CRC aicina darbā CRC Sia (ATEA grupa) aicina darbā: SERVISA MENEDŽERI

Lasīt šo jaunumu 02.Septembris 2014

Izpārdošana Sia CRC pārdod par grandiozi zemu cenu demo eksemplāru iekārtu XEROX Color Qube 9201.

Lasīt šo jaunumu 01.Jūnijs 2016

Servisa meistari iesaka...   Neaizmirstiet savlaicīgi parūpēties par savu biroja tehniku un periodiski veikt kopētāja apkopes darbus!

Lasīt šo jaunumu 10.Janvāris 2013

Xerox Phaser 7800 Beidzot! Xerox ir uzsākusi printeri, kas var drukāt uz materiāla 350 g/m2! Lasīt vairāk ...

Lasīt šo jaunumu 03.Augusts 2012

DRUPA 2012 Стенд корпорации Xerox на выставке DRUPA 2012 посетило более 100 000 человек...   Читайте подробнее...

Lasīt šo jaunumu 02.Aprīlis 2015

XEROX Color 800/1000 XEROX COLOR 800/1000: Xerox Color 800/1000 обеспечат полный цикл производства книг толщиной до 400 страниц

Lasīt šo jaunumu 01.Augusts 2012

XEROX COLOR 550/560 XEROX COLOR 550/560: Даже капризные будут довольны !

Lasīt šo jaunumu 01.Augusts 2012

XEROX COLOR 550/560 XEROX COLOR 550/560: Poligrāfijas uzdēvumus universālais risinājums

Lasīt šo jaunumu 20.Jūlijs 2012

Ofsets vai digitālā druka  Оффсет или цифровая печать? Конкуренция или единство противоположностей? Что делать с тиражами катастрофически малого размера? Точка зрения университетских печатников из Санкт-Перербурга (Россия).

Lasīt šo jaunumu 20.Jūlijs 2012

Xerox 700i Pro Компания Xerox выпустила рынок обновленные версии полноцветных ЦПМ Xerox 700/700PRO – Xerox 700i и Xerox 700i PRO. В машинах реализованы дополнительные возможности: двустороння печать на материалах плотностью до 300 г/м2

 

ONLINE SHOP
Palīdzība    


SIA „CRC” interneta veikals pieslēgts pie iekšējās datu bāzes, kā arī pie lielāko Baltijas valstu piegādātāju datu bāzēm, kuru noliktavas atrodas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Holāndē, Vācijā un Korējā. Preču sortiments  pastāvīgi tiek papildināts ar jaunām precēm. Parasti precei atrodas uz vietas un var būt saņemta 1 darba dienas laikā mūsu veikalos vai saņemt ar kurjera starpniecību. Preces, kuras atrodas vairumtirdzniecības piegādātāju noliktavās piegāde parasti notiek 1-2 darba dienas laikā pēc pasūtījuma noformēšanas un tā apmaksāšanas.
Datu bāze atjaunojas dienas laikā vienu reizi. Atvainojamies jau iepriekš par sagādātajām neērtībām, ja Jūsu pasūtītā prece neatrodas piegādātāju noliktavā, bet mūsu veikalā tā prece atspoguļojas kā esoša. Cenas un komplektācijas var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. SIA CRC nenes atbildību  par produktu komplektāciju un tehniskiem radītaijem, kuri detalizēti aprakstiti ražotāju mājaslapās.

Kā pirkt CRC interneta veikalā?
Lai varētu atrast nepieciešamo preci, klientam ir jānospiež izvēlne "ONLINE SHOP" un logā "MEKLĒT" jāieraksta meklējamās preces nosaukumu, vai nosaukuma daļu. Pēc tam, kad prece ir atrasta, lodziņā "vajadzīgais daudzums" jaizvēlās vēlamo preces skaitu un jānospiež poga ar groza attēlu. Lapas augšējā daļā iepirkumu grozā parādās noteikts izvēlēto preču skaits. Nospiežot uz grozu, parādās izvēlne, kurā var redzēt izvēlēto preču skaitu, kā arī kopējo preču cenu. Ja pirkums ir pareizs, jāspiež poga "NOFORMĒT", un jaunajā lapā jāievada informāciju par klientu, svarīgs moments ir izvēlēties vai tā būs juridiskā vai fiziskā persona. Ja gadijumā ir nepieciešams mainīt groza saturu - spiežam pogu "MAINĪT GROZA SATURU". Pēc tam kad informācija ir ievadīta, spiežam pogu "PABEIGT NOFORMĒŠANU" un pieteikums tiek aizsūtīts CRC menedžerim.

Pasūtīšanas iespējas
Preces ir iespējams pasūtīt:

1) Izmantojot CRC internetveikala iepirkšanas grozu. Ir iespējams ielikt grozā vienu vai vairākās preces, apskatīties veiktos pirkumus, mainīt preču skaitu un sastāvu grozā, ievadīt savu kontaktinformāciju, ieskaitot piegādes adresi un vēlamo piegādes laiku.

2) Uzrakstot e-pastu CRC menedžerim vai uz crc_L@dot.lv. E-pastā ir jānorāda (brīvā formā) klienta kontaktinformācija: vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, interesejošo preci, vēlamo piegādes laiku un piegādes adresi, kā arī apmaksas veidu.

3) Izmantojot faksu 67242027. Faksa pieteikumā (brīvā formā) ir jānorāda klienta kontaktinformācija: vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, interesejošo preci, vēlamo piegādes laiku un piegādes adresi, kā arī apmaksas veidu.

Pasūtītās preces, pec Jūsu vēlmes, Jūs varat saņemt vienā no mūsu veikaliem: Lačpleša iela 56, Kr. Valdemāra 57/59 - Rīgā vai Alejas 76 Daugavpilī. Transportu izdevumi šajā gadījumā neskaitas, neatkarīgi no pasūtīto preču summas.

Norēķinu iespējas:
Norēķinu iespējas privātpersonām:

1) Skaidrā naudā - klients norēķinās skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī, pretī saņemot kases čeku par izvēlēto preci.

2) Bankas pārskaitījums - klients veic nepieciešamo pieprasījumu par preci, aizpildot pasūtījuma formu. CRC menedžeris nosūta klientam rēķinu vai klients personīgi iemaksā naudas summu par izvēlēto preci uz CRC rekvizītiem. Pēc rēķina apmaksas notiek preces piegāde. Preces nodošanas brīdī klients saņem preču pavadzīmi. Pastāvīgiem klientiem tiek piedāvāta iespēja pasūtīt preces un norēķināties par tām izmantojot pēcapmaksu.

3) Līzings - pēc pasūtījuma noformēšanas, informācija par klientu tiek nosūtīta izvēlētai līzinga kompānijaj. Saņemot preci, klients paraksta līzinga pieteikumu, līzinga līgumu, veic pirmo iemaksu, saņemot pretī kases čeku, kā arī līgumu ar maksājumu grafiku. Līzings parasti noformejas mūsu veikalā Lačpleša ielā 56, tālr. 67242027.

Norēķinu iespējas juridiskām personām:

1). Skaidrā naudā - klients norēķinās preces saņemšanas brīdī, pretī saņemot kases čeku un preču pavadzīmi.

2). Bankas pārskaitījums - klients veic nepieciešamo pieprasījumu par preci, aizpildot pasūtījuma formu. CRC menedžeris nosūta klientam rēķinu vai klients personīgi iemaksā naudas summu par izvēlēto preci uz CRC rekvizītiem. Pēc rēķina apmaksas notiek preces piegāde. Preces nodošanas brīdī klients saņem preču pavadzīmi. Pastāvīgiem klientiem tiek piedāvāta iespēja pasūtīt preces un norēkināties par tām izmantojot pēcapmaksu.

3). Līzings-pēc pasūtījuma noformēšanas, informācija par klientu tiek nosūtīta izvēlētai līzinga kompānijaj. Saņemot preci, klients paraksta līzinga pieteikumu, līzinga līgumu, veic pirmo iemaksu, saņemot pretī kases čeku, preču pavadzīmi, kā arī līgumu ar maksājumu grafiku. Līzings parasti noformejas mūsu veikalā Lačpleša ielā 56, tālr. 67242027,  29231798.

Klientu datu drošība
SIA CRC nodrošina pilnīgo klientu datu slepenību un tie netiek nodoti trešajai personai.

Preču piegāde
Preču piegāde notiek uz Jūsu norādīto adresi maksimāli ātri. Rīgas pilsētas robežās un Daugavpils pilsētas robežās 
WWW.CRCB2B.LV izmanto savu transportu un preces tiek piegādātas bez maksas gadījumā, ja pirkuma summa pārsniedz 50 LVL, cita gadījumā piegādes izmaksa ir 5 LVL. Citā Latvijas teritorijā preci piegādā transporta kompānija BIZPAK vai cita transporta firma. Preču piegādes izmaksa Latvijas teritorijā ir atkarīga no pirkuma summas, bet ne mazāk ka 5 LVL. Preces Latvijas teritorijā tiek piegādātas TIKAI pēc to apmaksas.

Uzmanību!
Cien./God. klienti,
Jums ir iespēja pašiem saņemt preci vienā no mūsu veikaliem neatkarīgi no pasūtītās summas bez piegādes cenas. Ja Jūs vēlaties saņemt šādā veidā savu pasūtīto preci, tad lūdzu iepriekš brīdiniet mums pa tālruņi 67242027, 29231798 vai pa e-pastu crc_L@dot.lv , kurā veikalā vēlaties saņemt preci.


Garantija

Precēm ir no12 līdz 36 mēnešu garantija. Gadijumā ja precei tiek konstatēts defekts, klientam ir jāgriežas garantijas servisā centrā (adreses tika noradītās garantijas talonā vai ražotāja web-lapā). Sia "CRC" servisa centrā tika nodrošināta garantija XEROX tehnikai.


Papīldinformācija un jautājumi
Papīldinformāciju Jūs varat iegūt sūtot e-pastu uz
crc_L@dot.lv, tālr. 67242027, 29231798.

PIEZĪME! Gadījumā, ja produktu katalogā: uzrādītais produktu daudzums ir NULLE, uzrādītā produkta cena ir NULLE vai uzrakstits CALL, lūdzam rakstit uz e-pastu crc_L@dot.lv, kā ari sazināties ar Jūsu personīgiem menedžeriem vai zvaniet uz numuru 67242027, 29231798. Produkcijas tehniskie dati un cenas var tikt mainītas bez brīdinājuma. Iekārtas vai aparatūras uzstādīšana vai instalēšana skaitas kā atsevišķs pakalpojums.Par šo pakalpojumu zvaniet mūsu servisa centra menedžerim. Servisa pieprāsījumu arī var ievietot nodaļā "SERVISS".


SafeQ Hardware Compatibility List