Ziņas
« Visi jaunumi
10.01.2013
Xerox Phaser 7800
ModelisPhaser 7800DN Phaser 7800DX Phaser 7800GX Phaser 7800DXF Phaser 7800GXF
Drukas Ātrums krāsu A4, lpp/мin 45
Drukas Ātrums melnbaltas A4, lpp/мin45
Drukas izšķirtspēja1200x2400
Drukas valodaTrue Adobe® PostScript® 3™, PCL 6 / 5с emulācija, Direct PDF 1.6
Atšķirīgas īpašībasPhaser 7800 orientēts uz biroja segmentu un poligrāfisko druku. Printeris ar vienādu rezultātu var tikt izmantots kā lielajos birojoas ar lielu slodzi, tā arī dizainu studijā, reklāmu āģentūrās, profesionālajos dizaina aģentūrās, foto studijās un citos radošo profesiju pārstāvniecībās, kuri vēlās koncentrēties uz kraetīva un netērēt savu laiku sakarā ar druku.

Pie printera Phaser 7800 izstrādes tika izmantoti uzreiz dažas mūsdienīgas tehnoloģijas, priekš skaidruma sasniegšanas, krāsu padeves stabilitātei un kalibrēšanas iespēju paplašināšanai un krāsu korekcijai.

Krāsu saskaņa.
Phaser 7800 izmanto vienāda lieluma un formas EA Toneri, kurš tiek izstrādās ar ķīmiskā procesa palīdzību daļiņu «izaudzēšana» (nevis mehāniskā malšana), kas ļauj sasniegt ļoti sīku krāsu detaļas precīzu pārraidi.Automātiskā коntrole pilnībā nodrošina krāsu saskaņu no pirmās līdz tūkstošajai izdrukai.

Sajauktie elementi.
Ja dokumenta sastāvā ietilpst dažādi elementi, piemēram, grafiskie, teksta un attēla, auto krāsu korekcijas vizuālā funkcija PhaserCal (tiek piegādāta tikai kopā ar Xerox produktiem) labo katrā grafiskajā elementā krāsu uz visas lapas. Tā rezultātā, drukājot sākuma failu sanāk, skaidrs teksts un spilgti, spilgtas krāsas.

Printerī Phaser 7800 tiek izmantots trepinga algoritms, kurš nodrošina ideālu krāsu kombināciju (tumšā teksta drukas uzlabojums uz gaišā fona un gaiša teksta uz tumša fona, pastiprinot kontrastu drukas laikā).

Paplašināta krāsu pārvaldība.
Režīma izmantošana priekš vizuālās krāsu korekcijas PhaserCal (tiek piegādāta kopā ar visām konfigurācijām) ļauj printerim Phaser 7800 automātiski noteikt biroja grafiku, melnbaltu grafiku, speciālās krāsas un pielietot krāsu korekciju pie katra no šiem elementiem. Var norādīt kādu tieši vizuālo korekciju PhaserCal printerim jāpieņem, tad dabūjamās krāsas vienmēr būs atbilstošas gaidītajām.

Printerī Phaser 7800 ir vesela korekcijas bibliotēka PhaserCal priekš plaša ierīču klāsta kā piemēram (priekš monitoriem, dažādiem printeriem, MFI u.t.t.), kas ļauj drukāt krāsas RGB, CMYK un Pantone saskaņā ar Jūsu uzstādījumiem.

Programatūras nodrošinājums priekš krāsu vadīšanas un krāsu kolebrēšanas PhaserMatch 5.0 garantē krāsu savienojamību. Programmu nodrošinājums PhaserMatch 5.0, kurš ir standartā konfigurācijā Phaser 7800GX (un papildus komponents DN un DX), paplašina vadības iespējas ar krāsu un palīdz nodrišināt precīzu krāsu padevi. Tas padara procesu stabilu , nodrošinot konsekventu, paredzamu un atveidotu krāsu kombināciju. Bez tā, PhaserMatch 5.0 tiek piegādāts komplektā ar pilnfunkcionālo ierīci krāsu izmērītāju – spektofotometrs PhaserMeter®, kurš saķer krāsas un palīdz izpildīt kalibrēšanu printera un monitora Phaser 7800.

Printeris Phaser 7800 ātri un efektīvi apstrādā dažādas sarežģītības uzdevumus, atbalstot vissaugstāko pruduviktātes līmeni. Phaser 7800 printē ar ātrumu līdz 45 krāsu un melnbaltu izdruku minūtē un ir viens no viss ātrākajiem krāsu drukas printeriem A3 formāta, kurš paredzēts profesionāļiem šajā jomā, krāsu jomā un birojos, intensīvi izmantojot grafiku. Augsts drukas ātrums tiek sasniegts pateicoties vienam no ātrākajiem procesoriem, kurš tiek izmantots rastra attēlu apstrādē un kurš parāda pārsteidzošus rezultātus – pirmās izdrukas laiks ir tikai 9 sekundes, gan krāsu, gan melnbaltās izdrukas režīmā. Printerim ir jaudīgs procesors ar frekfenci 1,33 Ghz, ar lielu operatīvo atmiņu apjomu – standartā 2 GB, cietais disks 160 GB, tīkla karte Gigabit Ethernet (10/100/1000 Base-T).

Phaser 7800 izstrādāts ar profesionāļu prasību ievērošanu attiecībā pret krāsu izdruku iekārtām šajā klasē. Printeris atbalsta plašu dažāda papīra izmēru – no brošūrām un komercionālajiem piedāvājumiem līdz plakātiem, baneriem, bukletiem un vizītkartiņām — ne viena cita ierīce šajā klasē ne nodrošina šādu augstu krāsu kvalitāti uz tāda plaša spektra, kurš atšķirās pēc svara un papīra formāta. Formātu atbalsts no maza izmēra (88 x 99 mm) līdz baneriem (320 x 1219 mm) un svara no 75 до 350 g/m2, dod iespēju izgatavot plašu dokumentu spektru un papildus materiālus. Printeris paredzēts uz maksimālo mēneša apjomu līdz 225 000 izdrukām mēnesī, kas garantē stabilitāti un ilgu printera resursu. Tehnoloģija Smart Trays ļauj drukāt dokumentus tieši uz tāmateriāla, kuru izvēlējās lietotājs, pateicoties printera iespējām caur draiveri izvadīt uz ekrānu informāciju par materiālu, kāds ir ielādēts katrā no papīra padevējiem. Maksimālā papīra padevēju ietilpība var sasniegt līdz 3140 lapu ar iespēju padod papīru no trijām dažādām papīra padavēja lādēm.

Drukas pēcapstrādes opcijas.
Reālās priekšrocības dažādiem liela apjoma darbu izpildei dod divas augstražīgas finišiera opcijas: biroja finišieris (ietilpībā 2000 lapas), bukletētājs, perforātors un profesionālais finišieris (ietilpībā 2 000 lapas). Finišieri nodrošina dažādas funkcijas: no dokumentu komplekta izvadi ar nobīdi (sortēšanu), perforāciju un multi-pozīciju skavošanu līdz V-veidīgs locīšanas un bukletu skavošana pēc viņu locījuma.

  1. Sortēšana ar nobīdi: finišieis nobīda drukas uzdevumus vienu attiecīgi pret otru, kas ievērojami atvieglina izdrukātā dokumenta atrašanu
  2. Skavošana: izdrukāts dokuments var būt uzraiz sašūts ar multi-pozicionālo skavošanu (līdz 50 lapām).
  3. Perforācija: finišieris var uztaisīt perforāciju, pēc kā dokumentu var uzreiz ielikt mapē reģistrā (perforācija uz 2 vai 4 caurumiem).
  4. Formas veida locīšana: finišieris saloka izdrukātās lapas (līdz 15 lapām, funkcija ir pieejama profesionālajā finišierī).
  5. Skavošana locījuma vietā: pēc -formas nolocīšanas finišieris ieskavo lapas ar skavām locīšanas vietā, kā rezultātā sanāk kvalitatīvi uztaisīta buklete (funkcija pieejama profesionālajā finiešierā).


    Par pirkuma jautājumiem lūdzu griezties Sia CRC, e-mail: ofiss@crcb2b.lv, tālr. 67814949.

^
>