Ziņas
« Visi jaunumi
02.09.2014
Izpārdošana
 

Grandiozs piedāvājums

Kas ir Color Qube?

2010 gadā kompānija Xerox paziņojusi par jauno cietās tintes multifunkcionālo iekārtu palaišanu, ColorQube 9201/9202/9203, kuras pārveidos tradicionālo priekšstatu par biroja druku, palīdzēs uztaisīt biznesu spilgtāku un veiksmīgāku. Pateicoties izmantojamai cietās tintes tehnoloģijai Solid Ink, jaunās iekārtas padara krāsu izdruku par nebijušu zemu cenu– tikai apmēram 1 sant. par krāsu izdruku formātā А4. Kā izejmateriālus iekārtas ColorQube izmanto cietās tintes granulas, kuri pēc izskata atgādina vaska krītiņus. Šo izejmateriālu rūpniecības tehnoloģija ir ļoti viegla, bet kompakts granulu izmērs atļauj samazināt izdevumus transportēšanai un glabāšanai, kas kopā ļauj samazināt izdruku izmaksu kā minimums divreiz, salīdzinoši ar lāzera drukas iekārtām tādā pašā līmenī. Vēl viena priekšrocība Solid Ink tehnoloģijai ir tas, ka viņa ir ekoloģiski videi draudzīga. Bez tā, ka pamata tintes sastāvdaļa ir naturāla soja, granulām bez korpusa nav nepieciešami plastikāta korpusi un mikroshēmas, kā tas ir gadījumā ar kārtridžiem lāzera drukas iekārtām. Granulas praktiski nav iepakojuma materiālu, kuriem ir nepieciešama speciāla utilizācija kas attiecīgi palīdz saglabāt apkārtējo vidi.

Sia CRC
pārdod par grandiozi zemu cenu  demo eksemplāru iekārtu XEROX Color Qube 9201.


Cena 6,000.00 Ls ieskaitot 21% PVN.

Šajā cenā tiek iekļauta piegāde visā Latvijas teritorijā, uzstādīšana un konfigurēšana uz vietas, personāla apmācība.
Garantija ir 6 mēneši.

Iekārta tika izmantota kā demo un ir ļoti minimāli darbināta - kopējais izdruku daudzums ne pārsniedz 40 000. Iekārta ir ideālajā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī.

Var būt izmantots printēšanas centros, vidējos un lielajos uzņēmumos, kur ir nepieciešams drukāt lielu apjomu melnbaltus un krāsu dokumentus.

 

 

ColorQube 9201/9202/9203

tas ir pilnkrāsu multifunkcionālās iekārtas, kuras ļauj drukāt, kopēt, skenēt un strādāt ar faksiem. Iekārtas ColorQube 9201/9202/9203 atšķiras ar augsto veiktspēju: tiem ir iespēja drukāt 85 lapas, kopēt un skenēt 75 lapas А4 minūtē. Cietās tintes tehnoloģija, realizēta jaunajās iekārtās ColorQube 9201/9202/9203, ļauj izdrukāt spilgtas krāsas ar atšķirīgu mirdzumu, kas padara jebkuras izdrukas pievilcīgas un atmiņā paliekošas . Izdruku spilgtums, plats krāsu diapazons, progresīvās kalibrēšanas tehnoloģijas un dažādi izejas režīmi nodrošina augstu izdruku kvalitāti un maksimālu veiktspēju.

Multifunkcionālājās iekārtās ColorQube 9201/9202/9203 ir realizētas progresīvajās tehnoloģijās Xerox: vienkāršots process tintes ielādei, saprotams interfeiss ar video apmācību, izgaismots papīra padevējs un garš darba laiks starp servisa apkopēm. Viss tas ļauj nodrošināt  maksimālo lietotāju komfortu pie ikdienas biroja operāciju izpildes un atvieglot darbu IT-personālam pie iekārtas apkalpošanas. Tāpat iekārtas ColorQube 9201/9202/9203 ir aprīkotas ar paškonfigurēšanas tehnoloģiju, kura palielina efektivitāti un iekārtas izturību.