Ieeja reģistrētiem lietotājiem
Vārds:
Parole:
     Paroles atgūšana
 
Ziņas
Lasīt šo jaunumu 03.Jūnijs 2016

CRC aicina darbā CRC Sia (ATEA grupa) aicina darbā: SERVISA MENEDŽERI

Lasīt šo jaunumu 02.Septembris 2014

Izpārdošana Sia CRC pārdod par grandiozi zemu cenu demo eksemplāru iekārtu XEROX Color Qube 9201.

Lasīt šo jaunumu 01.Jūnijs 2016

Servisa meistari iesaka...   Neaizmirstiet savlaicīgi parūpēties par savu biroja tehniku un periodiski veikt kopētāja apkopes darbus!

Lasīt šo jaunumu 10.Janvāris 2013

Xerox Phaser 7800 Beidzot! Xerox ir uzsākusi printeri, kas var drukāt uz materiāla 350 g/m2! Lasīt vairāk ...

Lasīt šo jaunumu 03.Augusts 2012

DRUPA 2012 Стенд корпорации Xerox на выставке DRUPA 2012 посетило более 100 000 человек...   Читайте подробнее...

Lasīt šo jaunumu 02.Aprīlis 2015

XEROX Color 800/1000 XEROX COLOR 800/1000: Xerox Color 800/1000 обеспечат полный цикл производства книг толщиной до 400 страниц

Lasīt šo jaunumu 01.Augusts 2012

XEROX COLOR 550/560 XEROX COLOR 550/560: Даже капризные будут довольны !

Lasīt šo jaunumu 01.Augusts 2012

XEROX COLOR 550/560 XEROX COLOR 550/560: Poligrāfijas uzdēvumus universālais risinājums

Lasīt šo jaunumu 20.Jūlijs 2012

Ofsets vai digitālā druka  Оффсет или цифровая печать? Конкуренция или единство противоположностей? Что делать с тиражами катастрофически малого размера? Точка зрения университетских печатников из Санкт-Перербурга (Россия).

Lasīt šo jaunumu 20.Jūlijs 2012

Xerox 700i Pro Компания Xerox выпустила рынок обновленные версии полноцветных ЦПМ Xerox 700/700PRO – Xerox 700i и Xerox 700i PRO. В машинах реализованы дополнительные возможности: двустороння печать на материалах плотностью до 300 г/м2

 

Uzpilde CRCLāzera un tintes kārtridžu uzpilde.

Kārtridžs ir autonoma ierīce, kas satur tinti vai pulveri. Katram kārtridžam ir savs darba cikls. Ja Jūsu lāzera vai tintes kārtridžs ir izlietots, tad to iespējams uzpildīt atkārtoti. Dažus kārtridžus var uzpildīt līdz pat 3 reizēm, dažos ir jānomaina nodilušie elementi pēc pirmā cikla - tas ir atkarīgs no kārtridža modeļa un tehniska stāvokļa. Daudzi uzņēmumi ir saskārušies ar nekvalitatīvām uzpildēm, ar birstošiem vai sabojātiem kārtridžiem, kas pec tam atspoguļojas biroja tehnikas iekšēja darbībā, kas noved pat pie iekārtas nomaiņas. Mēs piedāvājam kvalitativu lāzera un tintes kartridžu uzpildi, šaja jomā strādājam jau 12 gadu garumā.
Pēc pirmās kartridža uzpildes izdrukas kvalitāte ir līdzvērtīga jauna kārtridža izdrukai, bet ar katru nākamo uzpildi izdrukas kvalitāte pasliktinās.
Kārtridža uzpilde notiek speciālās telpās, kas aprīkotas ar speciālām iekārtām un tas  ļauj veikt augstas kvalitates uzpildes.
Kārtridža uzpildes process sastāv  no:
1.Kārtridža pārbaudes un kontroles, atlasot kārtridžus, kurus nevar uzpildīt;
2.Lāzerkārtridža izjaukšanas un attīrīšanas, tintes kārtridžu skalošanas;
3.Uzpilde: lāzerkārtridži ar toneri, tintes kārtridži ar tinti;
4.Kārtridža salikšanas. Ja nepieciešams, lāzerkārtridžu mikroshēmas nomaiņas vai pārprogrammēšanas.
5.Uzpidītā kārtridža pārbaudes, testa lapas izdrukas.
6.Kārtridža ārējās attīrīšanas un iepakošanas.
Ja lāzerkārtridža stāvoklis ir neapmierinošs, kā arī pēc 2-3 uzpildes reizēm, mēs rekomendējam to atjaunot, jo izdrukas kvalitāte ir neapmierinoša. Atjaunošana ietver sevī kā kārtridža attīrīšanu, tā arī nolietoto detaļu nomaiņu. Pēc atjaunošanas kārtridžu iespējams uzpildīt 1-3 reizes, pēc kura beidzas kārtridža darbības resurs un tas tiek utilizēts.

SIA "CRC" apņemas ievērot obligātas prasības uzpildišanas tehnoloģijā:

· Specializētā pirmsuzpildīšanas kārtridžu tīrīšanas iekārtas izmantošana visiem kārtridžiem;

· Specializētā uzpildīto kārtridžu kvalitātes kontroles iekārtas izmantošana visiem kārtridžiem;

· Kārtridžiem, kuri aprīkoti ar mikroshēmu, uzpildīšanā ietilpst arī mikroshēmu nomaiņa vai parprogrammēšana;

· Tintes kārtridžu drukas galviņu tīrīšana .

Mēs izmantojam tikai pārbaudītas krāsvielas, kuru sastāvs atbilst tehnikas un iekartas ražotāju izmantotajām krāsvielām. Uzpilditu vai analogu kārtridžu lietošana neanulē ierīces garantiju.

Mēs uzpildam tintes kartridžus, m/b lāzera kartridžus un krāsu lāzera kārtridžus. Pie mums Jūs varat uzpildit populārāko krāsu lāzerprinteru kārtridžus:

- Hewlett Packard Color LaserJet 1600/1605/2600/2605
- Hewlett Packard Color LaserJet 2500/2550
- Hewlett Packard Color LaserJet 3500/3550
- Hewlett Packard Color LaserJet 5500/5550
- Canon LBP5000/5200
- Xerox Phaser 6100
- Samsung CLBP500/510

ka arī citus modeļus.


Lāzera kārtridžu atjaunošana.

Ja Jūsu lāzera kārtridžs novecojis, tad to iespējams atjaunot. Mēs veicam atjaunošanu lāzerprinteru kārtridžiem pēc 2-3 uzpildes reizēm.Kārtridžu atjaunošana ir magnētiskā ruļļa un citu detaļu nomaiņa; atjaunošanas naža (Recovery Blade) nomaiņa,izmantojot atbilstošas kvalitātes materiālus un specializēto aprīkojumu.
Neaizmirstiet! Tikai pareizi uzglabāts kārtridžs nezaudē savas kvalitatīvās drukas īpašības visā garantijas laikā.
Mēs iesakam neaizrauties ar pastāvīgam uzpildēm un atjaunošanu, jo kārtridža dzīves resurss nav mužīgs.  Labāk nopirkt jaunu, pilnvērtīgu kārtridžu. Mēs piedāvājam lielu lāzera un tintes kārtridžu klāstu, kā arī analogus (alternatīvus) kārtridžus no INKTEC, DELACAMP, INTEGRAL, PROFILINE firmām. Analogs kārtridžs ir cita ražotāja kārtridžs, kurš kvalitatīvi darbojas CANON, HP jeb EPSON iericēs.

Kvalitāte un garantija.

Mūsu kompānija garantē kvalitatīvu kārtridža uzpildi vai atjaunošanu. Ja Jūs neapmierinās kartridža drukas kvalitāte, mēs apmainīsim kārtridžu pret citu vai pēc pirmā pieprasījuma atgriezīsim naudu.

Naudas ietaupīšana un izdrukas izdevumu optimizācija.

Kārtridžu uzpildes galvenais mērķis ir samazināt Jūsu printera ekspluatēšanas izdevumus. Protams, pec uzpildes Jūsu kārtridža drukašanas apjoms samazinasies līdz 5-7 %, bet uzpilde nodrošinas ne tikai lielisku drukas kvalitāti, bet ļaus jums ietaupīt līdz pat 70 procentiem no jauna kārtridža cenas! Jaunam kartridžam vidējā cena  ir divreiz lielaka, neka uzpildītam. Tintes kārtridži parasti maksā ap 20 Ls, bet uzpildes izdevumi ir 5-7 Ls. Lāzera kārtridži maksa sakot no 40 Ls un vairāk, bet uzpildes izdevumi sakas no 15 Ls.
Ja Jus pasutisiet tinti vai uzpildes komplektus uz summu ne mazak par 50 Ls, tad Rīgas pilsētas robežas piegāde bus bez maksas.
1.Kārtridžu uzpildi veic ne tikai pieredzējuši, ar rekomendācijām, speciālisti, bet arī iesācēji un neprofesionāļi. Uzpildes rezultāts vienmēr būs atkarīgs no tā, kas un kādā veidā veic ta uzpildi un tas atspoguļosies ne tikai uz izdrukas kvalitāti, bet arī uz drukas iekārtas darbaspējām.
2.Printeru ražotaji neatbalsta iekārtās izmantot uzpildītus kartridžus un ja nekvalitatīvas uzpildes dēļ iekārta tiek bojāta, garantijas remonts servisa centros netiek veikts. Kvalitatīvi uzpildīts kārtridžs nevar būt par iemeslu iekārtas bojājumam.
3.Ja esiet izlēmis regulāri izmantot uzpildes, tad nāksies samierināties ar dažām neērtībām, kas saistītas ar kārtridža darba stabilitāti, tā glabāšanas un transportēšanas īpatnībām. Piemēram, nepareizi uzpildīts melnbaltais kārtridžs lieliski drukās tekstus, bet sikti pustoņu attēlus. Ja jums ir lēts printeris, tad izdevumi būs minimāli, bet iegādājoties dārgu drukas iekārtu, labak izmantot tikai jaunus kārtridžus, lai izdevumi neparsniegtu gaidīto ekonomiju.
4.Uzpildot vienu un to pašu kārtridžu vairākas reizes, var rasties maldīgs priekšstats, ka uzpilžu daudzums ir neierobežots. Profesionāls  uzpilžu tehniķis neveiks uzpildi atkārtoti, ja nebūs pārliecināts par uzpildes kvalitatīvu rezultātu. Ja nākas saskarties ar lētu kārtridža uzpildes piedāvājumu, tad nešaubieties, rezultāts būs negatīvs. Drukas izdevumu samazināšana sastav no tā, lai prasīgi izmantotu uzpildi un jauna kartridža iegādi.

Vides aizsardziba.

Izmantojot atjaunotos kārtridžus, Jūs ne tikai ietaupīsiet, bet arī samazināsiet dabai nodarīto kaitējumu. Pareiza tintes un tintes uzpildes komplekta ekspluatācija nekaitēs Jūsu veselībai vai vides aizsardzībai. Glabājiet tinti sausā, tumšā vietā, neturiet to tuvu stipriem oksidētājiem, nepieļauiet tonera uzkaršanu. Mūsu darbība - lāzera kartridžu uzpildes, ka arī remanufakturizācijas tehnoloģijas atbilst apkārtējās vides aizsardzības prasībām un vides aizsardzības normām.

Tehnoloģija.

Uzpildes procesā izmantojam speciālas firmas UNICOMP iekārtas. Musu darbinieki ir UNICOMP uzpildes tehnoloģijas sertificēti specialisti.
Dotā stacija ir pielietojama dažāda tipa lāzera kartridžu uzpildem un attīrīšanai no tonera paliekām, kā ar saspiesta gaisa palīdzību tā arī ar vaakumu (gadījumos ja stacija tiek komplektēta ar attīrošo putekļu sūcēju), darba gaitā kas saistīti ar kartridža attīrīšanas procesu. Stacija tiek pielietota telpās, kas nav aprīkotas ar gaisa izsūcēju, neradot kaitīgumu apkalpojošam personālam un apkārtējai videi. Toneris, kas tiek izpūsts ar gaisa strūklu no kartridža korpusa, nokļūsts uz darba zonas smalka tīkla grīdas. Darbojošais ventilators, kurš uzstādīt uz elektrodzinēja izejošā cilindra , rada gaisa plūsmu , kurš iesūc sevī atstrādāto tonri, un noņem to no darba zonas caur tīkla grīdu. Darba zona izveidota izsūcēj skapja veidā ar apakšējo novadu. Daļa tonera nosēžas uz diviem attīrošiem filtriem kuri atrodas uzreiz zem darba grīdas tīkla, atlikusī daļa tiek novadīta izlietotā tonera tvertnē, kas atrodas zem stacijas.Gaisa plūsma izejot caur cilindriskiem filtriem, palielinoties starpās, nokļūst uz smalki attīroša plastiska filtra HEPA, kurš uzstādīt uz augšējās stacijas daļas, kur notiek galīgā attīrīšana un atmosfērā nokļūst pilnīgi tīrs gaiss. Cilindriskiem, filtriem periodiski nepieciešama attīrīšana ar saspiestu gaisu, pēc kuras toneris kas bija nosēdies uz filtra sienām nokļūst atstrādātā tonera tvertnē. Filtru attīrīšana notiek ar pneimotiski impulsīvās sistēmas palīdzību, kas tiek aktivizēta no vadības pults. Filtru attīrīšana tiek veikta secībā, nospiežot pogas tonera likvidēšana, kuras atrodas uz vadības pults.  Filtra HEPA attīrīšana netiek veikta stacijas darba procesā. Izmantojot putekļu sūcēju, gaiss iet caur papīra filtru, uz kura pilnīgi nosēžas tonera putekļi, pēc kura iziet caur restītēm kuras atrodas korpusa augšā.

Materiāli un komponenti.

Mēs izmantojam tikai kvalitatīvas firmas INTEGRAL, AQC un DELACAMP uzpildes materiālus. DELACAMP un Integral kvalitāte ir izveidojusiesies ar ilgiem pieredzes gadiem vizuālās prezentācijas industrijā. Šī pieredze ir virzīta un izmantota tehniskajās specifikācijās, kurām jāatbilst visiem produktiem, lai vismaz minimāli atbilstu kvalitātes nosacījumiem, lietošanas ciklam un cenai saskaņā ar OEM ekvivalentiem. DELACAMP uzskata ka, liekot uzsvaru uz kvalitāti būtiski palielināsies klienta apmierinātība un darbs kļūs veiksmīgāks.
Mūsu firmai ir ilgstoša sadarbība ar korejiešu kompāniju INKTEC. INKTEC tintes uzpildes komplekti paredzēti tiem, kuri kārtridžu uzpīldi veic paši. Izmantojot uzpīldes komplektus un uzpīldot kārtridžus pašiem, ir iespēja ietaupīt lielāku daļu no jauna kārtridža cenas. Kārtridža uzpīlde, izmantojot „INKTEC" uzpīldes komplektu ir ļoti vienkārša, jo komplektā ietilpst viss, kas ir nepieciešams, lai paveiktu darbu vienkārši un ātri: šļirce, cimdi, kārtridžu turētājs un detalizēta lietotāja instrukcija. Kad tinte kartridžā ir beigusies, uzpildīt to vajadzētu nekavējoties, jo pretējā gadījumā tintes atlikums sakaltīs un mājas apstākļos uzpilde būs neveiksmīga. Mēs piedāvājam fasēto Inktec tinti 20 ml un 100 ml pudelītes, ka arī litra pudelēs.

Lazēra printera kartridžs satur fotocilindru, koronējošo stiepli, rākeli, tvertni ar toneri.

Lāzera kārtridža komponenti:
fotocilindrs
mikroshēma
nazis

Tintes kārtridžu profilakse:
drukas galviņu īirīšana un tas lidzēkļi

Kontakti.

SIA "CRC" kārtridžu uzpīldes centri (Rīgā - Lāčplēša ielā 56, tālr. 67242027, un Daugavpilī - Alejas ielā 76, tālr. 65429521).
Konsultācijas pa tālr. 67242027 (Rīgā) vai 65429521 (Daugavpilī).
e-pasts
uzpildes@crcb2b.lv (Rīgā) vai crc_d@crcb2b.lv (Daugavpilī)